הכרויות דיסקרטיות

אתרי הכרויות קוקסינלים מומלצים

לשנת 2024

בעולם המודרני שלנו, הכרויות קוקסינלים הן נושא שמתחיל לקבל תשומת לב גבוהה יותר. עם זאת, זה עדיין מאתגר למצוא מקום בו אנשים מהקהל הזה יכולים להרגיש בנוח ובטוחים.

במאמר זה, תמצאו רשימה של אתרי הכרויות קוקסינלים מומלצים בישראל וגם נעסוק במגוון הנושאים החשובים ביותר שקשורים להכרויות קוקסינלים.

השוואת אתרים ואפליקציות הכרויות קוקסינלים מומלצות

הכי טוב לקשר קליל 

Zbeng - זבנג

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.8
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות לאנשים המחפשים קשר קליל, אינטימי ולא מחייב
 • מפגשים מזדמנים ודיסקרטיים
 • מגוון רחב של משתמשות מכל הארץ

הכי דיסקרטי

לאב פינדר -LoveFinder

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.9
 • הרשמה חינם!
 • אתר להכרויות לחוויות מרגשות, סטוצים וקשרים לטווח קצר
 • צ׳אט לייב עם גולשים זמינים באתר 
 • משחק התאמות על פי תמונת פרופיל

הכי טוב לגייז

גאווה - Gahava

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.2
 • הרשמה חינם!
 • אתר הכרויות המיועד לקהילה הגאה
 • משחק התאמות אהבתי/לא אהבתי ליצירת התאמות במהירות
 • אלגוריתם מפוקח המעניק סביבת הכרויות בטוחה ונעימה

Datebook - דייטבוק

מומלץ מאוד
★★★★★★★★★★
★★★★★★★★★★ 9.3
 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט
 • אפשרות לראות אנשים שזמינים בסביבתכם
 • לשונית הצעות דייטים/שיחות ממשתמשים מחוברים

הכרויות קוקסינלים - איך זה עובד?

האתגרים

אף על פי שישנן הרבה אפליקציות ואתרי הכרויות, למצוא מישהו אינו פשוט כפי שנראה. אפליקציות הכרויות יכולות להיות בעייתיות במיוחד אם אתה מקווה לפגוש מישהו מיוחד או למצוא יחסים ארוכי טווח.

בנוסף, לאנשים מהקהל הטרנסג'נדר יש אתגרים נוספים, מאחר והמגדרים שלהם יכולים להיות שונים ממה שהחברה מצפה. אנשים שמזדהים כטרנסג'נדרים יש פחות אפשרויות זמינות בעולם האמיתי ובאינטרנט.

זה עובדה שגברים ונשים טרנסג'נדרים לעיתים נטרפים באתרי הכרויות דיסקרטיות ונתפסים כאובייקטים מיניים, דבר שמגביר את הסבל של אנשים אלה.

הגנה ובטיחות 

בעולם המהיר של ההכרויות הדיגיטליות של היום, זוגות מתחברים בקצב מדהים. זה נכון במיוחד באור המגפה של קורונה. לפני המגפה, 30% מכל המבוגרים האמריקאים אמרו שהם משתמשים באתרי הכרויות או אפליקציות.

אך מאז, המספר עלה ל-52% בין אלה שלא נשאו מעולם, והוא גם גבוה יותר בין המבוגרים שחיים כיום עם בני זוגם, ומגיע ל-46%. לפי מרכז המחקר Pew, 59% מהאנשים חשבו שהכרויות באינטרנט הן דרך מעולה לפגוש חברים ולשמור על בריאות מנטלית טובה ב-2015, לעומת 44% שהסכימו ב-2005.

כמובן, ללכת לאינטרנט כדי למצוא בן זוג הוא מסוכן, אך זה יכול להיות דרך כיפית וללא לחץ לפגוש את התאום האפשרי אם זה נעשה בצורה הנכונה. הנה כמה טיפים לחווית הכרויות באינטרנט בטוחה.

שאלות נפוצות בנושא 

אם אתה חדש בתחום ההכרויות הטרנסג'נדר או אם אתה מנוסה, ישנן כמה שאלות שיכול להיות שיש לך בנושא התהליך וחלק מהמונחים שנמשאים.

יצרנו את שאלות השכיחות הבאות כדי לעזור לך ליהנות ולהפיק את המרב מחווית ההכרויות הטרנסג'נדר שלך.

מהו "TS Girl"? זו בחורה טרנסג'נדרית, ידועה גם כאישה טרנסג'נדרית. כלומר, בחורה טרנסג'נדרית (או אישה טרנסג'נדרית) מתייחסת ל-"TS Girl". זה מציין שהאדם נולד עם איברים מיניים זכריים והוקצה כזכר במהלך הלידה. אך הם בחרו לעבור מעבר מגדר והתחילו להזדהות כאישה בגיל מסוים.

הם בעיקר הזדהו עם מגדר זה מאז הילדות. שווה לציין שלא כל הנשים הטרנסג'נדריות עוברות ניתוחים כדי להפוך לנראות יותר נשיות.

האם אתה הומוסקסואל אם אתה מתייחס לאדם טרנסקסואלי? אם אתה גבר הטרוסקסואלי שאוהב נשים, זה טבעי שתהיה מעוניין בנשים טרנסג'נדריות. אך, מכיוון שאתה מושך לאישה, זה לא עושה אותך הומוסקסואלי. היא פשוט טרנסקסואלית.

אם לה יש פין ואתה נהנה מזה, ייתכן שאתה ביסקסואלי או פשוט מושך לאנשים טרנסקסואליים ברמה אסתטית. בנושא המיניות, רובנו איננו 100% הטרוסקסואלים או הומוסקסואלים. זה לא חריג להיות מושך למאפיינים מרובים של גבר או אישה טרנסג'נדרית.

רבים מאתרי ההכרויות מותאמים לנשים ולגברים טרנסג'נדריים ולכל מי שאינו הטרוסקסואלי או סיסג'נדרי (מגדר מתאים למין הלידה שלהם). הם ממוקדים בגברים הטרוסקסואליים שרוצים לפגוש נשים טרנסג'נדריות. אף על פי שגם אפשר למצוא התאמות באפליקציות הכרויות כמו Transdr ו-Butterfly, אפליקציות אחרות לקהל הטרנסג'נדר, כמו Butterfly, מתמקדות יותר בשירות להם.

סיכום: האם יש אפליקציה אמיתית להכרויות טרנסג'נדר?

בשביל אנשים מהקהל הטרנסג'נדר, תחום ההכרויות יכול להיות מאתגר מאוד לנווט בו. להתחיל בהכרויות באינטרנט או להיכנס לדייטים בכלל, יכול להיות מפחיד. למרבה המזל, רבים מאתרי ההכרויות החברתיים הללו ואתרי ההכרויות הלסביות מסייעים לאנשים מהקהל הטרנסג'נדר לחצות את הגשר הזה, לצורך עיצוב הזהות שלהם,ולהתחיל לחקור את תחום ההכרויות.

אתרי ההכרויות הטרנסג'נדר המוזכרים לעיל הם מקום מעולה להתחיל. אף על פי שאנחנו לא יכולים להזכיר אתרים מסוימים, ניתן לומר שכולם הם מרחבים ללא שיפוט שיכולים לעזור לטרנסג'נדרים למצוא בן זוג אוהב. אנו מאחלים לך חיי הכרויות מוצלחים ומאושרים!

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך להבין יותר על הכרויות קוקסינלים ואת האתגרים שהן מציבות. זכור תמיד שהדבר החשוב ביותר הוא להיות עצמך, להיות כנה ולהכביר את האהבה וההבנה שלך לאחרים.

אנחנו מנתחים
אנחנו מעריכים
אנחנו מבקרים
Scroll to Top
דילוג לתוכן